Jak kupić części samochodowe w USA?

Jak kupić części samochodowe w USA?

Jak kupić części samochodowe w USA? Firmy farmaceutyczne są jednymi z najbardziej dochodowych na świecie dzięki brakowi konkurencji. W Stanach Zjednoczonych producenci leków otrzymują wyłączne prawo do sprzedaży leków na receptę przez okres do dwunastu lat, zanim na rynku pojawią się ich generyczne odpowiedniki, co pozwala im podbijać ceny dla pacjentów, którzy nie mają alternatywy.

Jest to tak lukratywny model biznesowy, że producenci części do aut japońskich i koreańskich próbują go powielać. W ciągu ostatniej dekady, firmy samochodowe coraz częściej patentowały części zamienne do swoich pojazdów, od błotników po reflektory i lusterka. Zamiast mieć wybór generycznych części po wypadku, warsztaty samochodowe muszą używać opatentowanych części do aut japońskich i koreańskich od producenta, a konsumenci płacą za to wysoką cenę.

Wiodący producenci części samochodowych w USA

Firma Goodyear Tire and Rubber Company, założona w 1898 r., ma siedzibę w Akron w stanie Ohio. Jest to jedna z największych na świecie amerykańskich międzynarodowych firm produkujących opony. Oprócz opon produkowanych pod marką Goodyeara, firma jest również właścicielem innych cenionych międzynarodowych marek opon, takich jak Dunlop, Kelly, Fulda, Sava i Dębica.

Firma ma także doświadczenie w działalności niezwiązanej z oponami, dostarczając wyroby gumowe i polimery na różne rynki. American Axle & Manufacturing jest światowym liderem w projektowaniu, inżynierii, walidacji i produkcji układów napędowych, formowaniu metali, układów napędowych i technologii odlewniczych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Aby wspierać swoich klientów na platformach globalnych i regionalnych, koncentrując się na jakości, doskonałości operacyjnej i przywództwie technologicznym, firma zatrudnia ponad 25 000 pracowników działających w ponad 90 zakładach w 17 krajach. Visteon Corporation jest jednym z wiodących światowych producentów części samochodowych, który projektuje i produkuje innowacyjne produkty elektroniczne, zwłaszcza elektronikę kokpitu samochodowego dla producentów pojazdów.

Zobacz:

Sprawdzone sklepy internetowe

W serwisie eBay znajdziesz nowe i używane części samochodowe. Możesz znaleźć prawie wszystkie części samochodowe do japończyków, od klocków hamulcowych i filtrów po zderzaki i błotniki. Nawet całe odbudowane mechanizmy różnicowe, silniki i skrzynie biegów. Na początku możesz czuć się przytłoczony, kupując części do aut koreańskich na eBay. Aby upewnić się, że zamawiasz właściwą część, lepiej jest szukać według numeru części.

Możesz uzyskać numer części, patrząc na stare części samochodu lub dzwoniąc do dealera, który może spojrzeć na każdą część według VIN.  Można również znaleźć tanie części samochodowe na Amazon. Amazon oferuje przyspieszony proces zakupu, co pozwala na uzyskanie części następnego dnia w wielu przypadkach.
Jak kupić części samochodowe w USA? Amazon jest doskonałym miejscem, jeśli szukasz kupić olej silnikowy, filtry, wycieraczki i materiałów eksploatacyjnych samochodu. Chociaż Amazon ma części, takie jak klocki hamulcowe, elementy zawieszenia, części silnika, ich inwentarz dla części samochodowych nie jest tak duży jak na eBay.

Następnym razem, gdy będziesz potrzebować części samochodowych, nie kupuj ich od dealera ani w lokalnych sklepach z częściami samochodowymi. Kupuj części samochodowe na eBay, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze. Istnieją rzadkie przypadki, kiedy kupowanie od dealerów jest zalecane, takie jak w przypadku zakupu czujników silnika. Czujniki z rynku wtórnego nie działają bardzo dobrze, zwłaszcza w wysokiej klasy luksusowych samochodów.

Ponadto, jeśli nie planujesz wymienić części samodzielnie, musisz zadzwonić do swojego mechanika, aby upewnić się, że dana część jest odpowiednia. Nie wszyscy mechanicy samochodowi będą instalować części, które przynosisz, nawet jeśli są nowe. Zakup części samochodowych w USA nie jest skomplikowany.

Transport części samochodowych z USA

Potrzebujesz wysłać części kia z USA do Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady lub innego kraju? Świetnie! Mamy wszystko pod kontrolą. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o wysyłce części kia z USA.

Ile kosztuje wysyłka części samochodowych? Wysyłka części samochodowych z USA nie musi być droga. Oczywiście, jeśli chcesz wysłać na przykład silnik, zalecamy skorzystanie z usług kilku firm zajmujących się frachtem morskim, ponieważ wysyłka drogą powietrzną będzie kosztowna ze względu na dużą wagę. Jednakże, możemy uzyskać zniżki dla Ciebie z przewoźnikami takimi jak FedEx i DHL. Więc jeśli chcesz wysłać coś ogromnego, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Korzystanie z usług firmy spedycyjnej ma sens, gdy trzeba wysłać mniejsze i lżejsze części, takie jak kable, przełączniki, opony, felgi, hamulce. Cena wysyłki zależy głównie od wagi i wymiarów paczki oraz metody wysyłki, którą wybierzesz.

Upewnij się, że obliczyłeś cenę wysyłki z USA do Twojego kraju za pomocą kalkulatora pocztowego. Jeśli nie znasz wymiarów i wagi paczki z częściami samochodowymi, możesz zapytać sprzedawcę lub oszacować jej wagę na podstawie zawartości paczki.

angielski francuski niemiecki hiszpański