Laptop Apple MacBook Air 13-inch: 1.8GHz dual-core Intel Core i5, 128GB MQD32ZE/A

Laptop Apple MacBook Air 13-inch: 1.8GHz dual-core Intel Core i5, 128GB MQD32ZE/A

Laptop Apple MacBook Air 13-inch: 1.8GHz dual-core Intel Core i5, 128GB MQD32ZE/A zasługuje na uwagę, ponieważ nie tylko wyróżnia się atrakcyjną ceną, ale również imponującą autonomią. Ekran zbudowany jest w technologii filmowej TN + i posiada przekątną 13,3 ”1440×900 pikseli z doskonałą matrycą do codziennej pracy. Oczy nie męczą się tym tak szybko, a inwersja jest minimalna.To doskonały wybór dla miłośników oglądania filmów, zdjęć, grania i serfowania po Internecie.

Laptop Apple MacBook Air 13-inch

Laptop wyposażony jest w procesory Core i5 5350U o częstotliwości taktowania 1,8 GHz w połączeniu ze zintegrowaną kartą graficzną Intel HD Graphics 6000. Pojemność dysku to 128 GB SSD.Takie parametry pozwalają na wydajną pracę a optymalizacja MacOS jest naprawdę niesamowita. Dzięki prostej instalacji wideo Full HD lub pełnej pracy ze zdjęciami radzi sobie znakomicie. W przeciwieństwie do swoich bardziej zaawansowanych odpowiedników nie jest pozbawiony zwykłego złącza USB i czytnika kart, jest też Thunderbolt drugiej generacji.

Metalowa obudowa laptopa Apple MacBook Air 13-inch

Zaskakująco cienka i lekka metalowa obudowa w laptopie Apple MacBook Air 13 pozwala połączyć kilka pozornie niekompatybilnych parametrów: laptop Apple, który bez problemu można zabrać ze sobą, posłuży również, jako nowoczesny dodatek podkreślający indywidualność i styl.

Wygodny ekran o wysokiej rozdzielczości

Wysokiej jakości ekran o rozdzielczości 1440 x 900 i przekątnej 13,3 cala, zaprojektowany w wysokiej jakości technologii LED, sprawia, że ten MacBook Air jest uniwersalnym laptopem Apple. W każdym świetle błyszczący ekran stworzy wspaniały, bogaty w kolory obraz. MacBook to lekki, naprawdę wszechstronny laptop Apple z długą żywotnością baterii.

Wydajność laptopa Apple MacBook

Potężny procesor Intel Core i5 sprawia, że laptop jest idealny do wielu zadań, pracy, nauki i oczywiście do korzystania z Internetu, a także do gier. Laptop Apple jest przeznaczony do uruchamiania zaawansowanych aplikacji, takich jak oprogramowanie do edycji wideo, Adobe Photoshop lub po prostu do uruchamiania filmów w wysokiej rozdzielczości. Duża ilość pamięci RAM – 8 GB pozwala na bezproblemową pracę z kilkoma aplikacjami.

Połączenie bezprzewodowe

Laptop Apple MacBook Air 13 jest wyposażony w najszybsze nowoczesne adaptery Wi-Fi (Wi‑Fi 802.11Ac), które obsługują wszystkie współczesne standardy komunikacyjne. Będzie można łączyć się z sieciami bezprzewodowymi, w których znajdują się punkty dostępowe i przesyłać dane z maksymalną prędkością do 6,77 Gbit / s.

Porty USB 3.0

Laptop Apple MacBook Air 13 jest wyposażony w 2 porty USB 3.0 odpowiednie do podłączenia pamięci flash i akcesoriów oraz MagSafe 2 do podłączenia ładowarki Apple. W efekcie laptop wyposażono w tradycyjne gniazdo słuchawkowe, które obsługuje zestawy słuchawkowe Apple iPhone z wbudowanym mikrofonem i pilotem.

Projekt laptopa Apple MacBook Air 13

Projekt tej rodziny komputerów Apple jest nadal aktualny. Jednoczęściowy metalowy korpus, ekran pokryty szkłem, a przede wszystkim świecący to strzał w dziesiątkę, a wszystko to wyprodukowane z zachowaniem wysokiej jakości wykonania. Klawiatura jest jedną z najlepszych na rynku. Gładzik jest wygodny, dobrze skalibrowany. Model ten zaliczany jest do klasy UltraBook, gdyż wyposażony jest w wysoce energooszczędne podzespoły, które zapewniają wieloletnią pracę urządzenia w miejscach, w których nie ma stałego zasilania w energię elektryczną.

Największe zalety laptopa Apple MacBook Air 13

  • Procesor Intel i5-5350U, 1.8 GHz gwarantuje doskonałą wydajność przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej zachowując niższą temperaturę niż w poprzednich modelach generacji.
  • USB 3.0 umożliwia błyskawiczny transfer danych między komputerem a nowoczesnymi dyskami zewnętrznymi i pendrive’ami obsługującymi łączność USB 3.0.
  • Można podłączyć Bluetooth, aby bezprzewodowo łączyć różne urządzenia cyfrowe: telefony komórkowe, klawiatury itp.

Więcej o Apple MacBook Air

  • Bardzo duża pamięć RAM 8 GB 1600 MHz do jednoczesnej pracy z wieloma programami i dużymi plikami.
  • Nowoczesna bezprzewodowa karta sieciowa WiFi 802.11 ac obsługująca obecnie najpopularniejsze routery i sieci komputerowe.
  • Ekran posiada zintegrowaną kamerę internetową do wygodnego czatu w sieci Skype lub korzystania z innego oprogramowania do czatu wideo.
  • Wbudowany czytnik kart SD zadba o wygodne kopiowanie zdjęć z aparatu cyfrowego.
  • Zintegrowany system głośników stereo do muzyki i filmów.

Autonomia bije wszelkie rekordy. W trybie średniej jasności MacBook może pracować do 12 godzin, a przy średnim obciążeniu, do 10, co nie jest złe. Ogólnie jest to świetny laptop dla koneserów MacOS, a także najbardziej przystępny w tej chwili MacBook. Nie jest pozbawiony złącza MagSafe, a jeśli dotknie się przewodu ładującego, po prostu się odpina, a komputer nie odlatuje ze stołu. Ekran wykonany w technologii filmowej TN + o niskiej rozdzielczości w połączeniu ze zbalansowanym sprzętem zapewnia imponującą autonomię. To doskonały wybór dla osób w każdym wieku.

angielski